lookbook

Jordan Beckett

5. února 2017 v 10:10 | K.

Jordan Beckett. Koukala sem na Castla ten den haha. Spisovatelka která má hlavu stále v oblacích a sní.

Coco Miller.

3. února 2017 v 4:06 | K.

Tohle je Coco. Coco chce být nejsilnější na světě. A tak bude Coco posilovat.

Based. a taky nová rubrika - název edit

31. ledna 2017 v 9:00 | K.

Tenhle článek byl přednastavenej natolik, že byste nevěřili.A byl takhle hodně dopředu protože se absolutně nechápala jeho smysl. Hm, prostě fotka siminky. Nějaká. Kurde furt se mi píše blbě na týhle klávesnici! A tak sem to vymyslela. Tímto článkem ohlásím novou rubriku lookbooků. Tak. *fanfáry* a *potlesk od vás*
Vono samo vo sobě tohle lookbook není. A ani ty věci co sem do téhle rubriky k tomu prdla. Ale což. Tady vládnou moje rulz, takže si frkám co kam chci! plesk

Žlutácojenadesignu je nová červenácotubyla předtím.

11. prosince 2016 v 12:08 | K.


Ve vzpomínce.

4. listopadu 2016 v 9:13 | K.
Haha, nenee, nepřidávám tak často. Navazuje to na předchozí článek, který navazuje ještě na ten předchozí, což je odpověď, přednastavuju. Badum tss, napálila sem váás.
Každopádně, prohlížela sem si galeriu ve hře a našla sem uloženou »tudlectu kočandu«, a rozhodla se že je podzim a potřebuje dlouhý gatě a tak. Takžee, dostala dlouhý gatě a tak no, se podívejte.


Tududum.

2. listopadu 2016 v 11:47 | K.
Jednoho tmavého večera sem se rozhodla, že mi chybí tvorba simíků a tak sem si stáhla nové věci, které stejně nefungovaly (jako já už to fakt nechápu proč), ale to mě stejně neodradilo a nějakou fešandu tu vytvořila.

Sem stahovala a vznikla tato nádhera.

28. března 2016 v 17:27 | K.
Čuus, přináším článek, ovšem ne ideály, které snad vyjdou tenhle týden, a pak začne to, že se budu muset poprat s tou úpravou. Díl se kterým mám problém jsou 60. (myslím) a budu spoilerovat, jde o Twiggy (jakoby). Takže, pokud někdo prosím znáte nějakou hezkou photoshopovou akcikterá by se podobala úpravě té doby, hoďte mi jí dolůů do komentářůůů, jo?
A teď k tomu, stáhla sem si nějaký věci a vytvořila si na to nějakou siminku, pak tam prdla pózy, cvak cvak a tady vám to ukazuju.Chcete ji?

24. března 2016 v 21:09 | K.

Zdravím! Po delší době, když sem zapla simíky a buď nevytvářela další siminky do projektu, nebo nehrála svojí osobňoučkovou hru, sem si jen tak vytvářela siminky a zkoušela různé věci, co sem si stáhla. VŠIMLA sem si jednoho podtitulu odrážky v menu u downloadů, že nabízím vlastní výrobky, ale obshuje to pouze jedny zupa čočky.. Tak mě napadlo, že vám zkusím nabídnout tuto slečnosimku, říkejme jí třeba Bibi, protože právě teď jako Bibi vypadá.
Chtěly byste ji třeba si stáhnout? Ehm, samozřejmě asi bez downloadů, páč absolutně netuším kde sem co vzala. To sem nikdy nepochopila, jak to někteří dělají, že si to pamatují..Newbalance hipsterka.

23. ledna 2016 v 15:30 | K.

Zase blondýnaa?

10. ledna 2016 v 14:36 | K.


 
 

Reklama

---------------