gameplay

Rubrika samotné Alain. Možná.

10. března 2017 v 23:03 | K.


Zdravím mí virtuální ne vlastně žejo, ste živí žejo přátelé! Jsem zde abych sem napsala další krásný článek a abych vám vylila srdíčko o svém dalším suprčuprmegaultra nápadu. Neboť, v mé hlavě, zrodila sem myšlenku.
Mám Alain moc ráda a přiznám se, že s ní ráda trávím čas. A chci ho zužitkovat a Alain by prý souhlasila. Blablabla co to tu zas plácám. Zkrátka jde o to, že mě napadlo, kdyby se, tu začala vytvářet cosi jako Alaininu rubriku s jejími zážitky, fotkami a tak. Chápete, jako kdyby i ona, nebyla virtuální..

BTW: Taky vám nejde přidávat do galerie víc obrázků? Jako na potvoru, když to člověk chce, tak to nejdee.
Alainino bejvání.

1. března 2017 v 22:46 | K.

Alain Fox. (asi)

23. února 2017 v 11:37 | K.


Elein. Je moje nová srdénková.

Děti fšude.

18. února 2017 v 10:13 | K.

První siminka v novém.

27. ledna 2017 v 16:30 | K.


Zdravím cizinci.
Sem tu.
A vyrobila sem siminku. Na novém počítači. A upravila ji ve windovsáckých úpravách což říkáte. Skoro to není vidět. A má dredy, oční stíny a tak no. Co více o ní říct.
Hlavně teď u toho když píšu, koukámm na tu reality šou co kopíroje Kdo přežije a je tam dramatíčko!! Jsou na Lucku zlí.
Jináč plánuju nějaké lookbooky, protože si to chci zkusit. A navíc, nový počíač = stahování aka zběsilá žejo. A bohužel sem jinak lenoch. Za týden mám odevzdávky, obhajoby a konec. Tak třeba se během té doby objevím tady, nebo někde u vás.

EDIT VE DVACET NULA SEDM: Napadla mě taková soutěž. Nic orginálního asi. Šlo by o něco ve smyslu s oblíkáním na daná témata a hodnocení. Ale asi těmhle soutěžím na shánění hlasů atd atd už odzvonilo noo.

Moje oblíbenoš rodinkoš.

13. prosince 2016 v 19:58 | K.
Hehe, pamatujete si na tu vílu s upírem? Asi ne žejo. To nevadí. Tady jsou fotky, ne moc profi, jsou kompozičně docela fuj, ale příště se budu snažit.

2. část - The Sims Medieval - Většina poddaných, kteří jsou už mrtví (spíš takovej průvodce a recenze v jednom)

30. října 2016 v 9:25 | K.
Určitě strašně moc očekávaná druhá část mého duchaplného článku, alias jakoby královniného deníčku.
1. část - 100 let to není ale je to taky něco kolem minulosti. (The Sims Medieval)

27. října 2016 v 17:31 | K.
Hih. Hah. Kájo, ty ulhaná lhářko. Prej, 100 let vám sem dám zítra, pf pf pff.
Místo toho sem koumala složky v mé počítačce a našla sem fotky z The Sims Medieval. A jelikož nic jiného moc nemám a přijde mi, že je to i tak zajímavý, páč se tahle (mi přijde teda) nikdy moc u nás nerozšířila (je to škoda, to sem chtěla říct). No nic, teď sem nahážu výběr pár fotek, s pár popiskama situací, možna. Znám se, nic neslibuju.


Ahoj, jsem královna královské říše a už si bohužel napamatuju jaké a ani jak sem jmenuju. Vím jen, že jsem lačná po krveprolívání, ale jsem férová. A taky mám ráda dobrodrůžo.Aka bydlí Smithovi

24. srpna 2016 v 16:46 | K.
Ha, ozývám se po slibech a tak žejo, ale známe prázdniny. Jsou plné lenosti a nic nedělání.
Přináším dva obrázky z domku mé rodinky. Jde o ložnici starých rodičů (nechť je jim zem lehká, nebojak) a novou kuchyňu. Takže tak. To je vše, snad ne na tak dlouhou dobu zas.
Ale ještě chci všem poděkovat za ty pozitivní komentáře u 100 let. Váááážněěěě!! Zbožňuju Vás za to!Taky Vás baví interiéry a patlání s dekoracema? Měly byste zájem o nějaké takové články?

Basic Sim

27. června 2016 v 17:35 | K.

 
 

Reklama
Reklama

---------------