adminování

Speedbuild│Dům na přání - ujee, melu tam celou dobu.

15. dubna 2018 v 19:13 | K.

Family apartment in neutral colors

27. března 2018 v 22:24 | K.
Ahoj, opět se hlásím tu na blogu a tentokrátpřidávám k článku další video z mé speedbuiltové kariéry.
Jo, mám už asi dva komentáře na YouTube a udělaly mi neuvěřitelnou radost!! Každopádně musím říct, že mě ty speedbulty nehorázně baví, ale je s tím fakt práce. Zvlášť když to chcete pak vydat s nějakou kvalitou, ale natočit to není problém žejo, ale pak to sestříhat a dát pryč kreativní záseky, zrychlit to, vykolorovat a tak a pak to neuvěřitelný čekání, než se to vyexportuje (mám pomaloučký počítač celkem) a naštěstí máme na kolejích rychlej net, takže pak se to tam prdne samo. Ale pořád je to celkem tajnost. To jako jo.
Ale jo, baví mě to. Nejtěžší je vymyslet to kecání k tomu, párkrát sem si to napsala, ale stejně pak melu něco úplně jinýho a pitomýho a nedávajícího smysl.. A hudba. Skoro žádnou pěknou nemůžu nalézt vůbec. Ale dost!
Zas příště!!

PS: Vaše blogy čtu, ale sem líná komentovat. Pokračujte, jste suprový!!

YOUTUBE KANÁL│The Sims 4 česky a tak

8. února 2018 v 21:42 | K.
Ahoj, jen že taková malá zpráva hlavně v rámci aktualizace blogu. Z tumblr jsem se nějak nepřesunula na Youtube, ale videa mě začaly bavit jako porstředek tvorby v sims, což jsou Speedbuildy, moje aktuální poslání. Takže taky na ukázku dvě videa ze všech tří videí co na kanálu mám mých dvou speed staveb.

YOUTUBE.COM/KAJDA_SIMSSpeedbuild na téma My dream loft, popravdě jo je moc moc dream!


Dům který obývá moje siminka z Not so berry challenge, kterou fotím, a tak nějak se skoro snažím jí prezentovat na svém tumblr.

A ještě malá informace (i když si myslím, že už je to tady mrtvé), na blog se asi vrátit nehodlám nějak, štve mě vyloženě, že nahrávání fotek lze po jedné. Je to asi spouštěč té nechutě, hlavně potom i tolik kolik sem toho dala do tumblr (protože po celoživotní zkušenosti na blog.cz se přesunout na jinou doménu pro mě bylo naprosto nadschopností maraton), jakože nastavit si design, rubriky a tak. Je to zvláštní, ale nechci se mi vracet, dá se říct na okoukanej a zbytečně složitej systém (jo, teď už mi to tak pčijde, že je to složitější než tumblr. Akorát mi chybí komunita sims blogerů z blogů, a o když nepíšu komentáře pod vaše články (pokud to vy čtete!), věřte, že vždycky čekám na vaše články (třebas na pokračování SLT od Shianae, ale kdo ne, žejo. :DD ) No nic, zdarec palec a snad někdy v nějakým dalším update!

TUMBLR more

8. listopadu 2017 v 14:29 | K.
Tak je to oficiální, přesouvám se na tumblr, ne nějak aktivně, ale teď mě to baví. Tak pokud chcete, momentálně tam najdete nějaký screenshoty, začala sem Not so berry challenge, chci se věnovat víc interiérům. Bohužel The Sims 3 už na notebooku nemá, takže se na tumblr věnuju The Sims 4 a jedu si maxis match.
V celém článku můžete najít náhled na mojí Leu Berry, hlavní hrdinku Not so berry legacy. Pravidla challenge.
Je tu někdo?

12. září 2017 v 20:19 | K.

Žiju. A pauza byla z důvodu, že jednoduše nebyla nálada a popravdě ani není, nebo je tu jen nějaký sentmentální blog stav, spíš mě nějak napadlo, co bych chtěla zkusiti. Podobný formát věci jako 100 let ideálu no. Šlo by o ideály krásy jednotlivých asi zemí, či kultur, ale bavilo by mě to nějakou jinou formou, jakože videa, a nadále screenů taky. Video ve zrychlené části, tak blabla vše. Koncept hotov. Zprácování trochu kulhá..
Uvidíme. Každopádně se omlouvám na nereagování, ale asi to každý zná, kdo blog má nebo měl. Tythle stavy hešteg. Zastesklo se mi teď nedávno v práci v Anglii, totální absťák simíkovskej a tak. I když hraju osobní hru a stavím si, nějako nebyly nálady prostě.
Docela mě právě nějak začala zajímat spíš video tvorba? Líbí se mi ta podstata ukázat celý proces práce na tom, protože jeden díl ideálu mi zabral třeba pomalu půl dne a sama ráda koukám na předělávky simíků, domů, speed buldy no.

To je vše. Pokud to nedává smysl, což je zajisté nemožné, sorky forky. A čus, možná rozchodím svůj koncept do nějakýho stavu.

Další článek, který si tutově musíte přečíst.

25. března 2017 v 20:44 | K.

Aneb, potřebuju se s vámi o něco podělit a něco vám sdělit.
Štve mě to,že mi na blog nelze nahrávat víc než jeden obrázek najednou, nojo, jenže to se mi pak lenochu nechce nahrávat po jednom 15 fotek možná přeháním žejo, známe to po jednom. Proto si to tady kompenzuju fotkou Alain pro vás. Vážně mě totiž strašně těšánkuje, jak jí pořád chválíte a tsáák.

Každopádně o ní sem taky přemýšlela. Nadchnul mě nápas s kolouškem od Ifči!! Fakt. Takže pokud to čtete mladá dámo, mám zájem! Ale teď k věci čte to ještě někdo?, nevím moc jak to mám vést nakonec. Jestli jako mám za ní hrát a fotit to, ale víte co, ono by to vlastně bylo skoro pořád práce a nechci z toho mít komix nebo tak něco. Možná to mě jen napadlo bych to chtěla dělat víc umělou cestou. Nejlíp by bylo kdyby Alain měla vlastní blog, ale to se mi fakt nechce, moc moc práce. Vždyť nedávám ani ten jeden. Ale zkrátka, prostě nahrávat nějakým stylem alainin život, asi jako komix, ale nebyl by to komix prostě. Chápete. Asi nic. Představte si takový ty tumblrácký story.


Kvůli tomu mě i napadlo takové něco. Přesunout se na tumblr. Tam mě ale mrzí, že by asi nešla taká odezva od vás, což fakt néééchciii. Hlavně je to tam o jiné úrovni.. Ale zas prostě úplně jiný možnosti vedení si svojí stránky nebotak jak to chcete říct. Blah.


O roku 2016. (píšu páč mám čas)

7. ledna 2017 v 18:59 | K.

*Kája čučí do notebooku a neví jak začít, skoro zapomněla psát, a tak začíná psát touto chujovinou..* Paráda!
Tož, poprvé v novém roce se ozývám, článek, který sem nikdy na blog nepsala, ale jelikož tenhle rok byl pro mě asi největší hukot co se změn týčem furt píšu to blbý m tam, páč si převykávám na novou klávesnici, že sem se rozhodla se o to s Vámi podělit. Vy jste ale děti štěstěny!

Takže jak začít, asi s blogovými událostmi co? Vzhledem k tomu že sem to flákala (jo, fakt hodně), sem za tento rok vytvořila 33 článků. OSTUDA! ale i přes to se na návštěvnosti za celkem krátký čas posunul ukazatel nahoru. Asi hlavně díky mému mini projektu 100 let ideálu, na kterém sem světe div se néli po 4 měsících to je skoro půl roku!! sáhla. Takže se nebojte.
Co dál k blogu? Vymyslela sem si "logo" pro blog, viz.hore.

A teď co u mě. Hm, asi dva milníky v mém životě se staly maturita a vejška, která mě zabíjí ale miluju jí. A teď co sem dělala skrz na skrz rokem:
Leden - Šílela z maturity, neučila se na ní, vytiskla portfolio na talentovky, jela do Plzně, zmatlala všechno co mohla, nedostala se, brečela, jela do Liberci, vrátila se stejnými pocity vymyslela si 100 let ideálu.

Únor - Čekala na výsledky z LBC, neučila se na maturitu, užívala si každý den se spolužáky ve škole, DOSTALA SE DO LIBERCE!, ke konci se začala připravovat na maturitu.

Březen - učila se na maturitu (myslím teda), měla maturitní ples, opila se, bylo mi špatně, byla #deep.

Duben - Začala řešit víc maturitu, stresíkovala se, byla blbá a naivní, měla poslední zvonění ve škole oblíbila si své spolužáky ještě víc, zapila poslední zvonění.

Květen - Brečela nad praktickou maturitou, rozřízla si u toho prst, vykašlala se na učení den pře maturitou, udělala ustní maturitu, udělala praktickou (na jedničku se chlubím jo), šla se najíst, páč ten den vůbec nejedla, zapila maturitu, ztratila kamaráda (dost zásadní totiž víte), začala se učit na kytaru.

Červen - Jela na zakončovák se školou, vyhrála beerpong nad blbejma klukama z Český Lípy, oslavila svoje 20. narozeniny, deepovala se svým novým BBF o nešťasných láskách apod. na Letný.

Červenec - 14 dní se válela, vedoucovala na táboře, dostala nejlepší balík s pivem a rumem.

Srpen - Přijela z tábora, válela se, jela na studentské mezinárodní setkání na plachetnici, našla si své první mezinárodní kamarády, rozmluvila se anglicky, šla na koncert Die Anwoord, na nejlepší koncert Skrillexe, podala si ruku se Skrillexem, chtěla si jí nikdy neumýt, umyla si ruce hned jak přišla domů.

Září - Šla na koncert Red Hot Chili Peppers, odjela na tvůrčí dílny do Liberce, našla nové kamarády, opila se, chodila na výstavy, brečela beznadějí a zoufalství nad svojí prací a existenčním pocitu na světě hlavně v tom zakletým Liberci, zvládla tvůrčí dílny, oficiálně začala chodit na TULFUA při zahájení zimního semestru.

Říjen - Chodila o školy, začala svůj semestrální projekt, jela do Benátek na Bienále architektury 2016, zlepšila se v hraní na kytaru, obevovala krásy přírody kolem Liberce, absolvovala PRVOKA (přivítací párty pro prváky, kde vás nedobrovolně neskutečně ožerou), zamilovala se, šla na ubohej DesignBlok.

Listopad - Šla na koncert Twenty One Pilots spolu se stovky mobilních obrazovek, neviděla ten super úplněk co byl, strávila 17. listopad se svými kamarády v Praze, jezdila na exkurze, brečela nad předměty jako mechanika, základy materiálového inženýrství a tak no.

Prosinec - Zúčastnila se fajn besedy s českými architekty a umělci, zasekla se ve svém uměleckém výtvoru, byla v organizačním týmu vánočního večírku který pořádají prváci, neměla dárky na Vánoce, byla chudá, stihla dárky na Vánoce, oslavila Nový rok s kamarády.

Popravdě to píšu asi víc jak hodinu a dalo mi to zabrat. Jaký byl váš rok? Stručně či ne, napiště!

Já půjdu upravit fotky (snad to udělám), a připravit a dodělat 100 let ideálu.

EDIT den poté: Poslední dva díly 100 let ideálu vyjdou ve středu a pátek.

Hezký vánoce.

24. prosince 2016 v 15:04 | K.
Tak jakože hezu vánoční fotka ve svetrech.
Chtěla sem i s malým, ale paní fotografka nechtěla. Vám jí ukážu, jak sem to pošéfila v celým článku!! hrdopych skoro

Takže, za chvíli je to rok, co ten blog nevedu. Ono jak kdy, žejo. Mám to hodnotit tady, nebo až v nějakým srdceryvným článku - jakoby jak se dělaly takový ty narozky blogu žejo vždycky dřív žejo - , páč nějak nevím. Nic takovýho sem neplánovala. Tak to udělám tady. Jen lehký schrnutí. Mám toho pár na srdíčku.

Za ten rok co to bude, se toho změnilo asi nejvíc v životě. A je to opravdu po dlouhé době, co mě i takhle blog drží a baví po roce. Poprvé a naposled to byl můj první blog. Pokud chcete víc, napiště to, já se klidně rozkecám.

A taky přemýšlím že urobím nový design. Jednodušší. Tohle přece jenom těžký a ten trojuhelník hnusnej. JO! Dám to blogu k narozeninám.

Ale tedy, Mějte fakt hezký a klidný Vánoce. Odpočiňte si od všeho, co je potřeba - rodina, škola, práce, myšlení - a koukejte na pohádky. Můžeme dělat že koukáme společně jakoby žejo chápete ne?
Hezu Vánoce všem!
- těm zlým ne! -

Měl to být vánoční dess.

10. prosince 2016 v 16:56 | K.
Ahahahah. Jak ste si mohli povšimnout. Sem tu zas. Teď mě napadlo takový nelichotivý protivný děcko z youtube se slovy už sem tady zafs. Uf, dlouhý škrtanec. A bohužel (přišla sem na to), sem tu jen už když přijedu domů, páč občas nemám co dělat. A tak sem udělala nový dess. Blogové nářečí vedle SBéček♥ cca 2006-2012. Je vánoční. Páč, ta siminka má svetr. A bez něj by jí asi dneska byla zima. Aspoň tady na mělnicku.
Ale nejsem s ním smířená. aspoň ne s tím menu fuj.
Ale zítra tu budou fotky z celé série focení na dess nemůžu si pomoc škrtání ani toho být sentimentální ,,blogerka'', a když nebudu líná, tak ještě nějakých fotek co přednastavím na týden, páč, sem doma, a chci hrát simíky celej večer! Tak.


edit o čtvrt hoďky později: hej! proč je to sakra tak nekvalitní? Je to jen blogem, nebo mou postprodukcí?

Sliby chyby, Kája je tady.

24. listopadu 2016 v 17:52 | K.

Sem tu, aspoň teď a v tuhle chvíli.
A ne na moc dlouho. Páč sem jen zjistila, že mi blogísek chybí. Ale nemám čas na to abych se mu věnovala nějak víc. Jak ste si mohli všimnout, ze siminky se stala má ofiko oblíbenkyně. Dokonce sem s ní začala hrát. Je vědkyně, páč proč ne.
Tenhle blog fakt nechci opustit a tak no. Sem i dokonce líná dodělat 100 let. Plácni mě za to plz. Ale víšco, budou zas Vánoce a budu se válet doma, tak možná. A možná zde budu spamovat svojí rodinou kteoru hodlám vytvořit, pozor pozor ve trojce!! Taky mi chybí.
Každopádně tohle je článek o ničem, jen tu s ním spamuju.

A aby to nebylo zas až tak o ničem a bylo tu něco co je v rámci možností sranda (panda, hihi, rý,my šprímy), v celém článku můžete zkouknout smeťák fotek z trojky co sem vyčesala ze složek.

PS, to škrtání je fakt sranda ne?
 
 

Reklama
Reklama

---------------