adminování

TUMBLR more

8. listopadu 2017 v 14:29 | K.
Tak je to oficiální, přesouvám se na tumblr, ne nějak aktivně, ale teď mě to baví. Tak pokud chcete, momentálně tam najdete nějaký screenshoty, začala sem Not so berry challenge, chci se věnovat víc interiérům. Bohužel The Sims 3 už na notebooku nemá, takže se na tumblr věnuju The Sims 4 a jedu si maxis match.
V celém článku můžete najít náhled na mojí Leu Berry, hlavní hrdinku Not so berry legacy. Pravidla challenge.
Je tu někdo?

12. září 2017 v 20:19 | K.

Žiju. A pauza byla z důvodu, že jednoduše nebyla nálada a popravdě ani není, nebo je tu jen nějaký sentmentální blog stav, spíš mě nějak napadlo, co bych chtěla zkusiti. Podobný formát věci jako 100 let ideálu no. Šlo by o ideály krásy jednotlivých asi zemí, či kultur, ale bavilo by mě to nějakou jinou formou, jakože videa, a nadále screenů taky. Video ve zrychlené části, tak blabla vše. Koncept hotov. Zprácování trochu kulhá..
Uvidíme. Každopádně se omlouvám na nereagování, ale asi to každý zná, kdo blog má nebo měl. Tythle stavy hešteg. Zastesklo se mi teď nedávno v práci v Anglii, totální absťák simíkovskej a tak. I když hraju osobní hru a stavím si, nějako nebyly nálady prostě.
Docela mě právě nějak začala zajímat spíš video tvorba? Líbí se mi ta podstata ukázat celý proces práce na tom, protože jeden díl ideálu mi zabral třeba pomalu půl dne a sama ráda koukám na předělávky simíků, domů, speed buldy no.

To je vše. Pokud to nedává smysl, což je zajisté nemožné, sorky forky. A čus, možná rozchodím svůj koncept do nějakýho stavu.

Další článek, který si tutově musíte přečíst.

25. března 2017 v 20:44 | K.

Aneb, potřebuju se s vámi o něco podělit a něco vám sdělit.
Štve mě to,že mi na blog nelze nahrávat víc než jeden obrázek najednou, nojo, jenže to se mi pak lenochu nechce nahrávat po jednom 15 fotek možná přeháním žejo, známe to po jednom. Proto si to tady kompenzuju fotkou Alain pro vás. Vážně mě totiž strašně těšánkuje, jak jí pořád chválíte a tsáák.

Každopádně o ní sem taky přemýšlela. Nadchnul mě nápas s kolouškem od Ifči!! Fakt. Takže pokud to čtete mladá dámo, mám zájem! Ale teď k věci čte to ještě někdo?, nevím moc jak to mám vést nakonec. Jestli jako mám za ní hrát a fotit to, ale víte co, ono by to vlastně bylo skoro pořád práce a nechci z toho mít komix nebo tak něco. Možná to mě jen napadlo bych to chtěla dělat víc umělou cestou. Nejlíp by bylo kdyby Alain měla vlastní blog, ale to se mi fakt nechce, moc moc práce. Vždyť nedávám ani ten jeden. Ale zkrátka, prostě nahrávat nějakým stylem alainin život, asi jako komix, ale nebyl by to komix prostě. Chápete. Asi nic. Představte si takový ty tumblrácký story.


Kvůli tomu mě i napadlo takové něco. Přesunout se na tumblr. Tam mě ale mrzí, že by asi nešla taká odezva od vás, což fakt néééchciii. Hlavně je to tam o jiné úrovni.. Ale zas prostě úplně jiný možnosti vedení si svojí stránky nebotak jak to chcete říct. Blah.


O roku 2016. (píšu páč mám čas)

7. ledna 2017 v 18:59 | K.

*Kája čučí do notebooku a neví jak začít, skoro zapomněla psát, a tak začíná psát touto chujovinou..* Paráda!
Tož, poprvé v novém roce se ozývám, článek, který sem nikdy na blog nepsala, ale jelikož tenhle rok byl pro mě asi největší hukot co se změn týčem furt píšu to blbý m tam, páč si převykávám na novou klávesnici, že sem se rozhodla se o to s Vámi podělit. Vy jste ale děti štěstěny!

Takže jak začít, asi s blogovými událostmi co? Vzhledem k tomu že sem to flákala (jo, fakt hodně), sem za tento rok vytvořila 33 článků. OSTUDA! ale i přes to se na návštěvnosti za celkem krátký čas posunul ukazatel nahoru. Asi hlavně díky mému mini projektu 100 let ideálu, na kterém sem světe div se néli po 4 měsících to je skoro půl roku!! sáhla. Takže se nebojte.
Co dál k blogu? Vymyslela sem si "logo" pro blog, viz.hore.

A teď co u mě. Hm, asi dva milníky v mém životě se staly maturita a vejška, která mě zabíjí ale miluju jí. A teď co sem dělala skrz na skrz rokem:
Leden - Šílela z maturity, neučila se na ní, vytiskla portfolio na talentovky, jela do Plzně, zmatlala všechno co mohla, nedostala se, brečela, jela do Liberci, vrátila se stejnými pocity vymyslela si 100 let ideálu.

Únor - Čekala na výsledky z LBC, neučila se na maturitu, užívala si každý den se spolužáky ve škole, DOSTALA SE DO LIBERCE!, ke konci se začala připravovat na maturitu.

Březen - učila se na maturitu (myslím teda), měla maturitní ples, opila se, bylo mi špatně, byla #deep.

Duben - Začala řešit víc maturitu, stresíkovala se, byla blbá a naivní, měla poslední zvonění ve škole oblíbila si své spolužáky ještě víc, zapila poslední zvonění.

Květen - Brečela nad praktickou maturitou, rozřízla si u toho prst, vykašlala se na učení den pře maturitou, udělala ustní maturitu, udělala praktickou (na jedničku se chlubím jo), šla se najíst, páč ten den vůbec nejedla, zapila maturitu, ztratila kamaráda (dost zásadní totiž víte), začala se učit na kytaru.

Červen - Jela na zakončovák se školou, vyhrála beerpong nad blbejma klukama z Český Lípy, oslavila svoje 20. narozeniny, deepovala se svým novým BBF o nešťasných láskách apod. na Letný.

Červenec - 14 dní se válela, vedoucovala na táboře, dostala nejlepší balík s pivem a rumem.

Srpen - Přijela z tábora, válela se, jela na studentské mezinárodní setkání na plachetnici, našla si své první mezinárodní kamarády, rozmluvila se anglicky, šla na koncert Die Anwoord, na nejlepší koncert Skrillexe, podala si ruku se Skrillexem, chtěla si jí nikdy neumýt, umyla si ruce hned jak přišla domů.

Září - Šla na koncert Red Hot Chili Peppers, odjela na tvůrčí dílny do Liberce, našla nové kamarády, opila se, chodila na výstavy, brečela beznadějí a zoufalství nad svojí prací a existenčním pocitu na světě hlavně v tom zakletým Liberci, zvládla tvůrčí dílny, oficiálně začala chodit na TULFUA při zahájení zimního semestru.

Říjen - Chodila o školy, začala svůj semestrální projekt, jela do Benátek na Bienále architektury 2016, zlepšila se v hraní na kytaru, obevovala krásy přírody kolem Liberce, absolvovala PRVOKA (přivítací párty pro prváky, kde vás nedobrovolně neskutečně ožerou), zamilovala se, šla na ubohej DesignBlok.

Listopad - Šla na koncert Twenty One Pilots spolu se stovky mobilních obrazovek, neviděla ten super úplněk co byl, strávila 17. listopad se svými kamarády v Praze, jezdila na exkurze, brečela nad předměty jako mechanika, základy materiálového inženýrství a tak no.

Prosinec - Zúčastnila se fajn besedy s českými architekty a umělci, zasekla se ve svém uměleckém výtvoru, byla v organizačním týmu vánočního večírku který pořádají prváci, neměla dárky na Vánoce, byla chudá, stihla dárky na Vánoce, oslavila Nový rok s kamarády.

Popravdě to píšu asi víc jak hodinu a dalo mi to zabrat. Jaký byl váš rok? Stručně či ne, napiště!

Já půjdu upravit fotky (snad to udělám), a připravit a dodělat 100 let ideálu.

EDIT den poté: Poslední dva díly 100 let ideálu vyjdou ve středu a pátek.

Hezký vánoce.

24. prosince 2016 v 15:04 | K.
Tak jakože hezu vánoční fotka ve svetrech.
Chtěla sem i s malým, ale paní fotografka nechtěla. Vám jí ukážu, jak sem to pošéfila v celým článku!! hrdopych skoro

Takže, za chvíli je to rok, co ten blog nevedu. Ono jak kdy, žejo. Mám to hodnotit tady, nebo až v nějakým srdceryvným článku - jakoby jak se dělaly takový ty narozky blogu žejo vždycky dřív žejo - , páč nějak nevím. Nic takovýho sem neplánovala. Tak to udělám tady. Jen lehký schrnutí. Mám toho pár na srdíčku.

Za ten rok co to bude, se toho změnilo asi nejvíc v životě. A je to opravdu po dlouhé době, co mě i takhle blog drží a baví po roce. Poprvé a naposled to byl můj první blog. Pokud chcete víc, napiště to, já se klidně rozkecám.

A taky přemýšlím že urobím nový design. Jednodušší. Tohle přece jenom těžký a ten trojuhelník hnusnej. JO! Dám to blogu k narozeninám.

Ale tedy, Mějte fakt hezký a klidný Vánoce. Odpočiňte si od všeho, co je potřeba - rodina, škola, práce, myšlení - a koukejte na pohádky. Můžeme dělat že koukáme společně jakoby žejo chápete ne?
Hezu Vánoce všem!
- těm zlým ne! -

Měl to být vánoční dess.

10. prosince 2016 v 16:56 | K.
Ahahahah. Jak ste si mohli povšimnout. Sem tu zas. Teď mě napadlo takový nelichotivý protivný děcko z youtube se slovy už sem tady zafs. Uf, dlouhý škrtanec. A bohužel (přišla sem na to), sem tu jen už když přijedu domů, páč občas nemám co dělat. A tak sem udělala nový dess. Blogové nářečí vedle SBéček♥ cca 2006-2012. Je vánoční. Páč, ta siminka má svetr. A bez něj by jí asi dneska byla zima. Aspoň tady na mělnicku.
Ale nejsem s ním smířená. aspoň ne s tím menu fuj.
Ale zítra tu budou fotky z celé série focení na dess nemůžu si pomoc škrtání ani toho být sentimentální ,,blogerka'', a když nebudu líná, tak ještě nějakých fotek co přednastavím na týden, páč, sem doma, a chci hrát simíky celej večer! Tak.


edit o čtvrt hoďky později: hej! proč je to sakra tak nekvalitní? Je to jen blogem, nebo mou postprodukcí?

Sliby chyby, Kája je tady.

24. listopadu 2016 v 17:52 | K.

Sem tu, aspoň teď a v tuhle chvíli.
A ne na moc dlouho. Páč sem jen zjistila, že mi blogísek chybí. Ale nemám čas na to abych se mu věnovala nějak víc. Jak ste si mohli všimnout, ze siminky se stala má ofiko oblíbenkyně. Dokonce sem s ní začala hrát. Je vědkyně, páč proč ne.
Tenhle blog fakt nechci opustit a tak no. Sem i dokonce líná dodělat 100 let. Plácni mě za to plz. Ale víšco, budou zas Vánoce a budu se válet doma, tak možná. A možná zde budu spamovat svojí rodinou kteoru hodlám vytvořit, pozor pozor ve trojce!! Taky mi chybí.
Každopádně tohle je článek o ničem, jen tu s ním spamuju.

A aby to nebylo zas až tak o ničem a bylo tu něco co je v rámci možností sranda (panda, hihi, rý,my šprímy), v celém článku můžete zkouknout smeťák fotek z trojky co sem vyčesala ze složek.

PS, to škrtání je fakt sranda ne?

Sorry story.

1. října 2016 v 14:59 | K.


Zdravím, po fakt dlouhý době no. Bohužel se mám v plánu trapně omluvit, jak se to na blozích dělá, páč sem netušila, že vysokoškolský studentský život je tak náročný. Hlavně společensky. V životě sem takhle ne nebyla na počítači a tak. Lidi jsou fakt bájo, k tomu je i bájo, že jsme byly i na výletě a plánujeme další po libereckých výšinách. Akorát Ještěd je tabu, kdo prý v prváku vyleze na Ještěd, nedodělá prvák. Tak hold buď riskne třičtvrtina prváků anebo smůlička.
Každopádně na kolejích ani nemám internet, stále. Ale plánuju to už sakra. Prý moc koukáme na filmy pro dospělé a tak nás blokli. (haha)
Nu což, netuším jak se situace bude nadále vyvíjet, ale věz že tenhle blog a vás mám ráda, ale chápej, že mojí prioritou je kamarádit se a učit se hlavně, takžeee. Fakt nevim jak to bude dál.
Tenhle článek asi nedával moc na návaznosti smysl a bude spousty chyb, ale mě to nevááďo. Zítra snad zveřejním díl 100 let a pak se uvidí.
Zatím hola.

Po maturitcee a snad zas aktivní.

22. května 2016 v 11:35 | K.

Takže, po dlouhé ale opravdu dlouhé době se ozývám.
Vždycky sem si říkala, omg maturita pffr, pffffr. Jako jo, je to fraška, ýzypýzy když máte štěstí na otázky. Ale času to sežere hodně.
Zdokonalila sem svůj anti soci live. Došla sem k nirváně a nevím co teď se životem. Absolutně nevím, jak sem trávila čas předtím, než sem ho trávila vypracováváním otázek.
Simíky jsem hrála absolutně moc ne. A to nemluvím o projektu 100 let. Ale teď, doufám, že je to tady, mám hromadu času, přijde mi, že snad až do konce života. Takže snad sem zase někdo zavítá a taak, když budou hezoučky přibývat články. Ale děkuji vámi za těch pár lidí, co sem přišlo během kómatu tohoto blogu.
Díky fíky, čekejte pokračování 100 let a spustu nových dalších projektů, nebo věciček, co mě napadlo.!!

Ahoj a omlouvám se.

10. března 2016 v 19:22 | K.
Ahoj, hlásím se zas po delší době, s omluvou jak jinak. Posledních pár dní sem byla mimo domov a lyžovala o jarních prázdninách v Rakousku. Konečně mám čas si sednout a něco kloudného sesmolit na blog, abych aspoň informovala.
Stále mě velice ale neuvěřitelně moc těší, jaký úspěch sdílí projekt!! Vážně sem to ani nečekala. Ale ubývá mi předfocených částí a jelikož teď už se časové rezervy před maturitou krátí, bojím se, že už nebudou vycházet tak často, jak sem poslední části dodám. Ale nebojte se, rozhodně budu pokračovat, protože to baví mě a sem ráda i vás.
Jinak sem se i dneska dostala i po několika měsíční pauze dostala k simíkům a zapla je. Udály se tři velké události. Svatba, narozeniny a vylétnutí mláděte do světa (Kájo, ty poéto).
Tak snad zítra se těště na další část 100 let, tentokráte už do let čtyřicátých.

Máte možnost náhlednout do rodiného alba Smithů.
 
 

Reklama

---------------