Únor 2018

YOUTUBE KANÁL│The Sims 4 česky a tak

8. února 2018 v 21:42 | K. |  adminování
Ahoj, jen že taková malá zpráva hlavně v rámci aktualizace blogu. Z tumblr jsem se nějak nepřesunula na Youtube, ale videa mě začaly bavit jako porstředek tvorby v sims, což jsou Speedbuildy, moje aktuální poslání. Takže taky na ukázku dvě videa ze všech tří videí co na kanálu mám mých dvou speed staveb.

YOUTUBE.COM/KAJDA_SIMSSpeedbuild na téma My dream loft, popravdě jo je moc moc dream!


Dům který obývá moje siminka z Not so berry challenge, kterou fotím, a tak nějak se skoro snažím jí prezentovat na svém tumblr.

A ještě malá informace (i když si myslím, že už je to tady mrtvé), na blog se asi vrátit nehodlám nějak, štve mě vyloženě, že nahrávání fotek lze po jedné. Je to asi spouštěč té nechutě, hlavně potom i tolik kolik sem toho dala do tumblr (protože po celoživotní zkušenosti na blog.cz se přesunout na jinou doménu pro mě bylo naprosto nadschopností maraton), jakože nastavit si design, rubriky a tak. Je to zvláštní, ale nechci se mi vracet, dá se říct na okoukanej a zbytečně složitej systém (jo, teď už mi to tak pčijde, že je to složitější než tumblr. Akorát mi chybí komunita sims blogerů z blogů, a o když nepíšu komentáře pod vaše články (pokud to vy čtete!), věřte, že vždycky čekám na vaše články (třebas na pokračování SLT od Shianae, ale kdo ne, žejo. :DD ) No nic, zdarec palec a snad někdy v nějakým dalším update!

---------------