O roku 2016. (píšu páč mám čas)

7. ledna 2017 v 18:59 | K. |  adminování

*Kája čučí do notebooku a neví jak začít, skoro zapomněla psát, a tak začíná psát touto chujovinou..* Paráda!
Tož, poprvé v novém roce se ozývám, článek, který sem nikdy na blog nepsala, ale jelikož tenhle rok byl pro mě asi největší hukot co se změn týčem furt píšu to blbý m tam, páč si převykávám na novou klávesnici, že sem se rozhodla se o to s Vámi podělit. Vy jste ale děti štěstěny!

Takže jak začít, asi s blogovými událostmi co? Vzhledem k tomu že sem to flákala (jo, fakt hodně), sem za tento rok vytvořila 33 článků. OSTUDA! ale i přes to se na návštěvnosti za celkem krátký čas posunul ukazatel nahoru. Asi hlavně díky mému mini projektu 100 let ideálu, na kterém sem světe div se néli po 4 měsících to je skoro půl roku!! sáhla. Takže se nebojte.
Co dál k blogu? Vymyslela sem si "logo" pro blog, viz.hore.

A teď co u mě. Hm, asi dva milníky v mém životě se staly maturita a vejška, která mě zabíjí ale miluju jí. A teď co sem dělala skrz na skrz rokem:
Leden - Šílela z maturity, neučila se na ní, vytiskla portfolio na talentovky, jela do Plzně, zmatlala všechno co mohla, nedostala se, brečela, jela do Liberci, vrátila se stejnými pocity vymyslela si 100 let ideálu.

Únor - Čekala na výsledky z LBC, neučila se na maturitu, užívala si každý den se spolužáky ve škole, DOSTALA SE DO LIBERCE!, ke konci se začala připravovat na maturitu.

Březen - učila se na maturitu (myslím teda), měla maturitní ples, opila se, bylo mi špatně, byla #deep.

Duben - Začala řešit víc maturitu, stresíkovala se, byla blbá a naivní, měla poslední zvonění ve škole oblíbila si své spolužáky ještě víc, zapila poslední zvonění.

Květen - Brečela nad praktickou maturitou, rozřízla si u toho prst, vykašlala se na učení den pře maturitou, udělala ustní maturitu, udělala praktickou (na jedničku se chlubím jo), šla se najíst, páč ten den vůbec nejedla, zapila maturitu, ztratila kamaráda (dost zásadní totiž víte), začala se učit na kytaru.

Červen - Jela na zakončovák se školou, vyhrála beerpong nad blbejma klukama z Český Lípy, oslavila svoje 20. narozeniny, deepovala se svým novým BBF o nešťasných láskách apod. na Letný.

Červenec - 14 dní se válela, vedoucovala na táboře, dostala nejlepší balík s pivem a rumem.

Srpen - Přijela z tábora, válela se, jela na studentské mezinárodní setkání na plachetnici, našla si své první mezinárodní kamarády, rozmluvila se anglicky, šla na koncert Die Anwoord, na nejlepší koncert Skrillexe, podala si ruku se Skrillexem, chtěla si jí nikdy neumýt, umyla si ruce hned jak přišla domů.

Září - Šla na koncert Red Hot Chili Peppers, odjela na tvůrčí dílny do Liberce, našla nové kamarády, opila se, chodila na výstavy, brečela beznadějí a zoufalství nad svojí prací a existenčním pocitu na světě hlavně v tom zakletým Liberci, zvládla tvůrčí dílny, oficiálně začala chodit na TULFUA při zahájení zimního semestru.

Říjen - Chodila o školy, začala svůj semestrální projekt, jela do Benátek na Bienále architektury 2016, zlepšila se v hraní na kytaru, obevovala krásy přírody kolem Liberce, absolvovala PRVOKA (přivítací párty pro prváky, kde vás nedobrovolně neskutečně ožerou), zamilovala se, šla na ubohej DesignBlok.

Listopad - Šla na koncert Twenty One Pilots spolu se stovky mobilních obrazovek, neviděla ten super úplněk co byl, strávila 17. listopad se svými kamarády v Praze, jezdila na exkurze, brečela nad předměty jako mechanika, základy materiálového inženýrství a tak no.

Prosinec - Zúčastnila se fajn besedy s českými architekty a umělci, zasekla se ve svém uměleckém výtvoru, byla v organizačním týmu vánočního večírku který pořádají prváci, neměla dárky na Vánoce, byla chudá, stihla dárky na Vánoce, oslavila Nový rok s kamarády.

Popravdě to píšu asi víc jak hodinu a dalo mi to zabrat. Jaký byl váš rok? Stručně či ne, napiště!

Já půjdu upravit fotky (snad to udělám), a připravit a dodělat 100 let ideálu.

EDIT den poté: Poslední dva díly 100 let ideálu vyjdou ve středu a pátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 | E-mail | Web | 7. ledna 2017 v 19:11 | Reagovat

Krasny blog zaujimavy clanok pozyvam ta do sutaze na mojom blogu

2 shianae-sims3 | Web | 7. ledna 2017 v 21:53 | Reagovat

V Liberci se ti bude líbit. :-) Se tam třeba někdy potkáme. :-D
Koukám, že si měla tenhle rok napilno. U mě byl celý rok jedním velkým stereotypem. Vidíš takovýho stresu a nakonec si to vše zvládla na jedničku. :-)
Logo je moc povedené. :-) No těším se všechno co přidáš. :-)

3 Ifča | Web | 7. ledna 2017 v 22:16 | Reagovat

To je fakt skvěle napsaný i jsem se pobavila. Protože jsi vtipná. Jsi i boží. Prostě tě žeru. :-D :-)
Muhah, jsem ráda že nejsem jediná kdo na střední bulel, kdo bulí věčně. Skoro pořád. A můj rok 2016? Ani nevím, nelíbil se mi. Končila jsem v jedné práci, ale pak musela jít jinam (kam jsem nechtěla, nechci tam být ani teď),.. Začala jsem víc nesnášet lidi, začala jsem se všemu vyhýbat. :-? A co mi nejvíc zničilo rok 2016 byl Harry Potter. Koukala jsem na něj jen jako malá, takže jsem vůbec nechápala co proč a jak. Ale teď jsme poslední díl dokoukaly 30. prosince a nevím co bych k tomu řekla. Protože jsem už starší (lol tak o 10 let!) a .. A prostě EMOCE! EMOCE VŠUDE! CHCE SE MI ZASE BREČET JEN KDYŽ SI NA TO VZPOMENU. (Vlastně jsem tím chtěla asi říct, že celý rok byl pro mě k pláči.)
A ještě, logo je hezký, ale nemělo by být menší? Já nevím. Jen jsem si myslela, že loga jsou malinký. A musím pochválit barvy - hlavně modrou a žlutou a designu. Ale s touhle růžovočervenou aka korálovou (I guess? záleží na nastavení monitoru) to taky nevypadá špatně.
Docela dlouhý komentář, hmm.. Tak už končím a dobrou! (chyby jsem nečekovala :-D ) :-)

4 Mrs. Nobody | Web | 8. ledna 2017 v 9:13 | Reagovat

Mě letos čeká maturita a přijímačky na vejšku jako tebe loni. Takže teď, když ses mě zeptala, jaký byl můj rok 2016, tak mě nenapadá nic jinýho, než to ubohý slovíčko "dobrý" a furt musím myslet jenom na rok 2017. Výborně píšeš, hrozně mě to bavilo, naprosto cením tvůj humor. Díky! :D Tyjo, ačkoli mě to pobavilo, tak jsem chytla dost slušný depky z toho, že nic nemám prostě.. maturita, přijímačky, ročníková práce a já si tady fotím simíky :D :D Achjo.. No, každopádně na Liberec si zvykneš (nesmím to město pomlouvat, poblíž bydlím, to se nedělá). Ale není to Praha. Ikdyž každý má jiné gusto :-P  :-)  A nakonec hodně štěstí a zdraví do nového roku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
---------------