Leden 2017

Based. a taky nová rubrika - název edit

31. ledna 2017 v 9:00 | K. |  lookbook

Tenhle článek byl přednastavenej natolik, že byste nevěřili.A byl takhle hodně dopředu protože se absolutně nechápala jeho smysl. Hm, prostě fotka siminky. Nějaká. Kurde furt se mi píše blbě na týhle klávesnici! A tak sem to vymyslela. Tímto článkem ohlásím novou rubriku lookbooků. Tak. *fanfáry* a *potlesk od vás*
Vono samo vo sobě tohle lookbook není. A ani ty věci co sem do téhle rubriky k tomu prdla. Ale což. Tady vládnou moje rulz, takže si frkám co kam chci! plesk

První siminka v novém.

27. ledna 2017 v 16:30 | K. |  gameplay


Zdravím cizinci.
Sem tu.
A vyrobila sem siminku. Na novém počítači. A upravila ji ve windovsáckých úpravách což říkáte. Skoro to není vidět. A má dredy, oční stíny a tak no. Co více o ní říct.
Hlavně teď u toho když píšu, koukámm na tu reality šou co kopíroje Kdo přežije a je tam dramatíčko!! Jsou na Lucku zlí.
Jináč plánuju nějaké lookbooky, protože si to chci zkusit. A navíc, nový počíač = stahování aka zběsilá žejo. A bohužel sem jinak lenoch. Za týden mám odevzdávky, obhajoby a konec. Tak třeba se během té doby objevím tady, nebo někde u vás.

EDIT VE DVACET NULA SEDM: Napadla mě taková soutěž. Nic orginálního asi. Šlo by o něco ve smyslu s oblíkáním na daná témata a hodnocení. Ale asi těmhle soutěžím na shánění hlasů atd atd už odzvonilo noo.

Ze života těhule.

15. ledna 2017 v 21:02 | K. |  Smithovi
Napíšu tu i jiný věci, než jenom k tématu článku. Páč nemám kam jinam to teď dát. (skoro jako Yoda hihi)
Odepisovala sem na komentáře ohledně 2016 článku, a zkazilo se to, bylo to dlouhý, znova to nenapíšu, smůla.
Věc číslo dvě: Vyrobím článek s designama, všema snad, co tu byly, aby to tu bylo hezu a když budete mít sentimentální, ste se mohli podívat. Protože to strašně chcete. :))))))))
Dalším bodem, napadl mě nápad na komix. Ale sem lenivá a neschopná, tak nevím co s tím. Udělala sem v životě jediný minikomix kdysi a bylo to úmorný, to všechno, ale výsledek i ohlasy byly fajn. Tak mě můžete zkusit přemluvit.

A TEĎ UŽ K SMITHOVÝM! Chtěla sem holku, protože se mi rodili poslední dobou jen kluci. A tak sem do toho šla. No avíte co, najednou vyšla ta aktualizace a můžu vám říct, nic roztomilejšího sem neviděla. Moje bábetka první co udělalo, když vyrostlo, začlo tančit. A já se v tuchvíli lekla, že čůrá a ještě neumí na nočník. Je tu teorie, že mi to udělalo něco s mateřskejma pudama, nebo tak něco, já nevím.
Zbytek obrázků v celém článku. Nebo pod perexem, jak sme psávali v dávných dobách blogů ti znalejší. :33+ 100 let ideálu - 2010

13. ledna 2017 v 9:13 | K. |  100 let
Teoreticky díl speciál, páč nejde o 100 let, ale o desetiletí. Vážení kamrádi, tímto dílem série končí.
Dalo to práci, sebralo čas a tak no. Ale neskutečně mě to bavilo.
Ohledně úpravy sem se snažánkovala vytvořit takový Instagram filtr, či něco na ten způsob.


100 let ideálu - 2000

11. ledna 2017 v 11:29 | K. |  100 let
Tleskat pleskat mě! Tohle období mi už něco říká. Snad je ta úprava použitelná nějak. To necítím stopro, ale už už, koukejte.


O roku 2016. (píšu páč mám čas)

7. ledna 2017 v 18:59 | K. |  adminování

*Kája čučí do notebooku a neví jak začít, skoro zapomněla psát, a tak začíná psát touto chujovinou..* Paráda!
Tož, poprvé v novém roce se ozývám, článek, který sem nikdy na blog nepsala, ale jelikož tenhle rok byl pro mě asi největší hukot co se změn týčem furt píšu to blbý m tam, páč si převykávám na novou klávesnici, že sem se rozhodla se o to s Vámi podělit. Vy jste ale děti štěstěny!

Takže jak začít, asi s blogovými událostmi co? Vzhledem k tomu že sem to flákala (jo, fakt hodně), sem za tento rok vytvořila 33 článků. OSTUDA! ale i přes to se na návštěvnosti za celkem krátký čas posunul ukazatel nahoru. Asi hlavně díky mému mini projektu 100 let ideálu, na kterém sem světe div se néli po 4 měsících to je skoro půl roku!! sáhla. Takže se nebojte.
Co dál k blogu? Vymyslela sem si "logo" pro blog, viz.hore.

A teď co u mě. Hm, asi dva milníky v mém životě se staly maturita a vejška, která mě zabíjí ale miluju jí. A teď co sem dělala skrz na skrz rokem:
Leden - Šílela z maturity, neučila se na ní, vytiskla portfolio na talentovky, jela do Plzně, zmatlala všechno co mohla, nedostala se, brečela, jela do Liberci, vrátila se stejnými pocity vymyslela si 100 let ideálu.

Únor - Čekala na výsledky z LBC, neučila se na maturitu, užívala si každý den se spolužáky ve škole, DOSTALA SE DO LIBERCE!, ke konci se začala připravovat na maturitu.

Březen - učila se na maturitu (myslím teda), měla maturitní ples, opila se, bylo mi špatně, byla #deep.

Duben - Začala řešit víc maturitu, stresíkovala se, byla blbá a naivní, měla poslední zvonění ve škole oblíbila si své spolužáky ještě víc, zapila poslední zvonění.

Květen - Brečela nad praktickou maturitou, rozřízla si u toho prst, vykašlala se na učení den pře maturitou, udělala ustní maturitu, udělala praktickou (na jedničku se chlubím jo), šla se najíst, páč ten den vůbec nejedla, zapila maturitu, ztratila kamaráda (dost zásadní totiž víte), začala se učit na kytaru.

Červen - Jela na zakončovák se školou, vyhrála beerpong nad blbejma klukama z Český Lípy, oslavila svoje 20. narozeniny, deepovala se svým novým BBF o nešťasných láskách apod. na Letný.

Červenec - 14 dní se válela, vedoucovala na táboře, dostala nejlepší balík s pivem a rumem.

Srpen - Přijela z tábora, válela se, jela na studentské mezinárodní setkání na plachetnici, našla si své první mezinárodní kamarády, rozmluvila se anglicky, šla na koncert Die Anwoord, na nejlepší koncert Skrillexe, podala si ruku se Skrillexem, chtěla si jí nikdy neumýt, umyla si ruce hned jak přišla domů.

Září - Šla na koncert Red Hot Chili Peppers, odjela na tvůrčí dílny do Liberce, našla nové kamarády, opila se, chodila na výstavy, brečela beznadějí a zoufalství nad svojí prací a existenčním pocitu na světě hlavně v tom zakletým Liberci, zvládla tvůrčí dílny, oficiálně začala chodit na TULFUA při zahájení zimního semestru.

Říjen - Chodila o školy, začala svůj semestrální projekt, jela do Benátek na Bienále architektury 2016, zlepšila se v hraní na kytaru, obevovala krásy přírody kolem Liberce, absolvovala PRVOKA (přivítací párty pro prváky, kde vás nedobrovolně neskutečně ožerou), zamilovala se, šla na ubohej DesignBlok.

Listopad - Šla na koncert Twenty One Pilots spolu se stovky mobilních obrazovek, neviděla ten super úplněk co byl, strávila 17. listopad se svými kamarády v Praze, jezdila na exkurze, brečela nad předměty jako mechanika, základy materiálového inženýrství a tak no.

Prosinec - Zúčastnila se fajn besedy s českými architekty a umělci, zasekla se ve svém uměleckém výtvoru, byla v organizačním týmu vánočního večírku který pořádají prváci, neměla dárky na Vánoce, byla chudá, stihla dárky na Vánoce, oslavila Nový rok s kamarády.

Popravdě to píšu asi víc jak hodinu a dalo mi to zabrat. Jaký byl váš rok? Stručně či ne, napiště!

Já půjdu upravit fotky (snad to udělám), a připravit a dodělat 100 let ideálu.

EDIT den poté: Poslední dva díly 100 let ideálu vyjdou ve středu a pátek.
---------------