Listopad 2016

Sliby chyby, Kája je tady.

24. listopadu 2016 v 17:52 | K. |  adminování

Sem tu, aspoň teď a v tuhle chvíli.
A ne na moc dlouho. Páč sem jen zjistila, že mi blogísek chybí. Ale nemám čas na to abych se mu věnovala nějak víc. Jak ste si mohli všimnout, ze siminky se stala má ofiko oblíbenkyně. Dokonce sem s ní začala hrát. Je vědkyně, páč proč ne.
Tenhle blog fakt nechci opustit a tak no. Sem i dokonce líná dodělat 100 let. Plácni mě za to plz. Ale víšco, budou zas Vánoce a budu se válet doma, tak možná. A možná zde budu spamovat svojí rodinou kteoru hodlám vytvořit, pozor pozor ve trojce!! Taky mi chybí.
Každopádně tohle je článek o ničem, jen tu s ním spamuju.

A aby to nebylo zas až tak o ničem a bylo tu něco co je v rámci možností sranda (panda, hihi, rý,my šprímy), v celém článku můžete zkouknout smeťák fotek z trojky co sem vyčesala ze složek.

PS, to škrtání je fakt sranda ne?

Ve vzpomínce.

4. listopadu 2016 v 9:13 | K. |  lookbook
Haha, nenee, nepřidávám tak často. Navazuje to na předchozí článek, který navazuje ještě na ten předchozí, což je odpověď, přednastavuju. Badum tss, napálila sem váás.
Každopádně, prohlížela sem si galeriu ve hře a našla sem uloženou »tudlectu kočandu«, a rozhodla se že je podzim a potřebuje dlouhý gatě a tak. Takžee, dostala dlouhý gatě a tak no, se podívejte.Tududum.

2. listopadu 2016 v 11:47 | K. |  lookbook
Jednoho tmavého večera sem se rozhodla, že mi chybí tvorba simíků a tak sem si stáhla nové věci, které stejně nefungovaly (jako já už to fakt nechápu proč), ale to mě stejně neodradilo a nějakou fešandu tu vytvořila.

---------------