Březen 2016

Sem stahovala a vznikla tato nádhera.

28. března 2016 v 17:27 | K. |  lookbook
Čuus, přináším článek, ovšem ne ideály, které snad vyjdou tenhle týden, a pak začne to, že se budu muset poprat s tou úpravou. Díl se kterým mám problém jsou 60. (myslím) a budu spoilerovat, jde o Twiggy (jakoby). Takže, pokud někdo prosím znáte nějakou hezkou photoshopovou akcikterá by se podobala úpravě té doby, hoďte mi jí dolůů do komentářůůů, jo?
A teď k tomu, stáhla sem si nějaký věci a vytvořila si na to nějakou siminku, pak tam prdla pózy, cvak cvak a tady vám to ukazuju.
Chcete ji?

24. března 2016 v 21:09 | K. |  lookbook

Zdravím! Po delší době, když sem zapla simíky a buď nevytvářela další siminky do projektu, nebo nehrála svojí osobňoučkovou hru, sem si jen tak vytvářela siminky a zkoušela různé věci, co sem si stáhla. VŠIMLA sem si jednoho podtitulu odrážky v menu u downloadů, že nabízím vlastní výrobky, ale obshuje to pouze jedny zupa čočky.. Tak mě napadlo, že vám zkusím nabídnout tuto slečnosimku, říkejme jí třeba Bibi, protože právě teď jako Bibi vypadá.
Chtěly byste ji třeba si stáhnout? Ehm, samozřejmě asi bez downloadů, páč absolutně netuším kde sem co vzala. To sem nikdy nepochopila, jak to někteří dělají, že si to pamatují..
100 let ideálu - 1940

20. března 2016 v 15:20 | K. |  100 let
Konečně mám chvíli času na to vám zveřejnit další část projektu. :)
Jen sem se chtěla zeptat, fotky sem se vždycky zatím snažila upravit do fotek podoby té doby, ale rok 1960 s emi nějak nedaří dobově upravit, šlo by o první barevné obrázky, ale nějak mi to nesedí. Proto se ptám, jestli máte nějaký nápad jak na to? :))


Ahoj a omlouvám se.

10. března 2016 v 19:22 | K. |  adminování
Ahoj, hlásím se zas po delší době, s omluvou jak jinak. Posledních pár dní sem byla mimo domov a lyžovala o jarních prázdninách v Rakousku. Konečně mám čas si sednout a něco kloudného sesmolit na blog, abych aspoň informovala.
Stále mě velice ale neuvěřitelně moc těší, jaký úspěch sdílí projekt!! Vážně sem to ani nečekala. Ale ubývá mi předfocených částí a jelikož teď už se časové rezervy před maturitou krátí, bojím se, že už nebudou vycházet tak často, jak sem poslední části dodám. Ale nebojte se, rozhodně budu pokračovat, protože to baví mě a sem ráda i vás.
Jinak sem se i dneska dostala i po několika měsíční pauze dostala k simíkům a zapla je. Udály se tři velké události. Svatba, narozeniny a vylétnutí mláděte do světa (Kájo, ty poéto).
Tak snad zítra se těště na další část 100 let, tentokráte už do let čtyřicátých.

Máte možnost náhlednout do rodiného alba Smithů.
---------------