Únor 2016

100 let ideálu - 1930

24. února 2016 v 16:34 | K. |  100 let
Zdravím a opět přináším díl 100 let ideálu pro vaše potěšení. Bez delšího okecávání jdeme na to!

Modrá je dobrá.

16. února 2016 v 18:13 | K. |  gameplay
Zdravím vás po nějaké té delší době. Vyvalím to rovnou a ano, prostě sem neměla čas na to trávit čas na blogua už vůbec ve hře. Ale teď se to zas sna dvšechno trochu uklidní (haha, jako kdyby někdy jo) a budu mít víc času zas. A abych nepřidávala jen samé díly projektu 100 let ideálu, rozhodla sem se sem prdnout nějaké fotky mého modrého ejliena, co sem si zkoušela poprvé. Jakoo, nevíím. Ve dvojce byly mimozemšťani prostě nejlepší. :D
Ještě musím říct, že sem neskutečně moc ráda, opravdu moc, že se vám projekt tak líbí!! V životě bych to nečekala a tak doufám, že vás ani další připravené díly nezklamou. Každopádně, kdybyste měly ohledně projektu nějaké další nápady, jsem jedno velké ucho.
Tak sem si pořídila nový dodatek ke čtyřce, Společná zábava, a musím říct, že sem čekala trochu víc, asi bych ty peníze podruhé neinvestovala. To už se mi líbí více Hurá do práce.

Nyní Kájo už mlč a vy se kukněte na tu modrou nádheru. :D
100 let ideálu - 1920

7. února 2016 v 14:11 | K. |  100 let

Zdarec palec. Měla sem teď málo času, protože do Plzně mě nepřijali, takže jsem se musela znovu připravovat do Liberce. Takže jen abyste věděli takové malé info.
Musím říci, že mě velice hrozně moc překvapili reakce na první část! Opravdu, nečekala sem to v nejmenším a tak doufám, že vás nezklamu! Tadaa, vydáváme se dál..
Celý článek.
---------------